web analytics
blog cenomaniacy

Karta podarunkowa Roblox – Kody na Robux

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

Karta podarunkowa Roblox to świetny prezent dla każdego fana tej znakomitej gry. Kody na Robux z kart podarunkowych umożliwiają nam doładowanie specjalnej waluty na koncie naszego gracza. W tym poście dowiemy się gdzie kupić i za ile najtańsze doładowanie robux Na sam początek musimy wyjaśnić sobie czym się różni gift card od zwykłego doładowania.

Karta podarunkowa Roblox a doładowanie Robux

Zasada działania jest taka sama, otrzymujemy kod za który doładujemy walutę premium. Różnica jest w nośniku tego kodu. Karta podarunkowa Roblox istnieje fizycznie, a doładowanie już niekoniecznie – najczęściej jest to kod wysyłany na e-mail. Wśród polskich graczy zatarła się granica pomiędzy kartą, a doładowaniem i możemy używać tych terminów na przemian. Każdy gracz Roblox będzie wiedział o co chodzi. Dodatkowo takie karty znajdziemy pod nazwami gift card, pre-paid, doładowanie, kody na robuxy, kody roblox i kilka innych wariacji. W Polsce ciężko znaleźć fizyczny Roblox Gift Card, są to głownie cyfrowe produkty.

karta podarunkowa roblox

Kody na Robux – Ile możemy dostać Robuxów?

Pewnie zadajecie sobie pytanie ile Robux dostaniecie za kartę np. 50zł? Poniżej odpowiedzi:
 
  • 5$ czyli około 30zł = 400RS
  • 10$ czyli około 50zł = 800RS
  • 25$ czyli około 120zł = 1700RS
  • 50$ czyli około 200zł = 4500RS
  • 100$ czyli około 400zł = 10000RS
 
Dodatkowo możemy pewne bonusy, dzięki którym dostaniemy więcej RS, warto o tym poczytać na stronie głównej gry. W wersji mobilnej dostaniemy także mniejsze doładowania czyli 1.5$ = 100RS, 2.5$ = 200RS.

kody do roblox

Karta Robux cena

Ceny podane powyżej możemy traktować poglądowo, w rzeczywistości możemy doładować trochę taniej zależnie od oferty. Wystaczy poszukać najtańszych ofert kart i zweryfikować sprzedawców przed zakupem. Poniżej znajdziemy doładowania Robux posortowane od najtańszych dzięki porównywarce cenowej.
 
 
W tej chwili najtańsze doładowanie Robux jest warte 16.10zł za 100 Robux ( wersja mobilna ) i najdroższe to 336.80zł za 10 000 Robux. Najkorzystniej cenowo wypada karta za 10$ czyli 800RS, kupimy ją najtaniej za 35.17zł.

Karta podarunkowa Roblox – promocje

Promocje na karty podarunkowe Roblox to bardzo korzystna opcja zakupu Robuxów. Często zdarza się, że sklepy oferują obniżki cen doładowań do Roblox. Jest to tradycyjny marketingowy zabieg żeby zachęcić do siebie ewentualnych klientów. Poniżej znajdziecie odnośnik do aktualnie trwających promocji na kody do Roblox.

Sprawdź aktualne promocje na doładowania Roblox

Oferta jest bardzo dynamiczna, zmienia się praktycznie codziennie. Warto w zakupowym szaleństwie zachować zdrowy rozsądek i weryfikować czy obniżona cena faktycznie jest dla Nas najkorzystniejsza, drugim krokiem powinno być dokładnie zweryfikowanie sprzedawcy przed zakupem. Może zdarzyć się, że aktualnie ma żadnej dostępnej przeceny. Najlepsze okazje znikają w mgnieniu oka dlatego trzeba wykazać się refleksem. Liczę, że kwestia cen kart do Roblox została tutaj w miarę przejrzyście opisana, zapraszam do dyskusji w komentarzach.

Powiązane wpisy:

Figurki Roblox – https://cenomaniacy.pl/blog/figurki-roblox-z-kodami-cena-zestaw/

5 odpowiedzi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *