web analytics
blog cenomaniacy

Koce termiczne – cena, gdzie kupić, promocje

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

Koce termiczne to niezwykle przydatny wynalazek XX wieku, który jest skutecznie używany do dzisiaj. Ta cienka metalizowana warstwa sztucznego materiału,  pomoże Nam izolować ciało od warunków atmosferycznych. Jak się wiele razy okazało jest to niezwykle ważny czynnik, może zadecydować o dalszych losach przetrwania. Zakup koca termicznego to wydatek rzędu kilku do kilkunastu złotych. Ich ewentualne korzyści w stosunku do ceny są ogromne, w odpowiednich sytuacjach potrafią uratować życie, nie tylko ludzkie, także naszych zwierzęcych przyjaciół.

W tym poście zajmiemy się cenami kocy ratunkowych, gdzie kupić koce termiczne najtaniej – ratunkowe, termoizolacyjne, folie mrc i czym się od siebie różnią. Sprawdzimy aktualne promocje na koce ratunkowe w sklepach internetowych i stacjonarnych. Zagadnienia związane z używaniem kocy izolacyjnych znajdziemy w google, tutaj mamy kompletny przewodnik po cenach.

koce termiczne

Koce termiczne, izolacyjne – rodzaje

Nazwa koce termiczne, izolacyjne, ratunkowe, folie nrc, folia srebrno-złota, folia życia  to w zasadzie to samo, możemy stosować te nazwy zamiennie. Tak się po prostu przyjęło, pod wieloma nazwami mamy ten sam produkt. Dodatkowo spotkamy się jeszcze z nazwami folia termiczna, folia izolacyjna i kilkoma innymi. Zasada działania pozostaje ta sama, materiał wykonania także. W języku polskim koc nie jest co prawda tym samym co folia ale kwestię rodzajów kocy ratunkowych możemy zakończyć. Koce mają różne rozmiary, warto na to zwrócić uwagę przed zakupami.

Koce termiczne cena

Koszt najtańszego koca ratunkowego to 6,95zł w promocji i 8,79 w cenie regularnej w chwili pisania tego posta. Możemy zakupić także większe ilości jednocześnie i wtedy koce termiczne wyjdą jeszcze korzystniej cenowo. Poniżej zobaczysz najtańsze koce izolacyjne dostępne aktualnie w sprzedaży za pomocą porównywarki cen Ceneo.

Sprawdź najtańsze koce ratunkowe (klik)

Sortowanie od najdroższych koców / zestawów (klik)

koce ratunkowe promocja

Promocje na koce ratunkowe

To najkorzystniejsza opcja zakupu koca termicznego czyli przeceny i promocje. Dosyć często można spotkać takie koce w promocji, przeceny siegają od 10% do nawet 80%, jeżeli nie potrzebujemy produktu na teraz możemy upolować jakąś okazje i zaoszczędzić kilka złoty. Trzeba mieć na uwadze, że oferta promocyjna jest bardzo dynamiczna, a przecenione produkty niekoniecznie muszą mieć najniższą cenę.
 
 

Gdzie kupić koc termiczny?

Ostatnia kwestia czyli gdzie kupić koc termiczny? W internecie znajdziemy największą ilość tego asortymentu, to bardzo popularnych produkt w sklepach internetowych. W stacjonarnych sklepach dostaniemy go w:
 
  • Aptece
  • Decathlon, Obi
  • Markety i galerie handlowe (nie wszystkie)
  • Sklepy samochodowe (nie wszystkie)
  • Sklepy medyczne
  • Sklepy survivalowe
 
 
Na sam koniec warto zapoznać się z zasadami działania takiej folii izolacyjnej, żeby wiedzieć jak ją użyć w razie ewentualnej potrzeby. Liczę, że w kwestii ceny kocy ratunkowych wszystko zostało wyjaśnione, udanych zakupów!

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *