web analytics
blog cenomaniacy

Konserwy – mięsne, wojskowe, długoterminowe

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

Konserwy sterylizowane lub tyndalizowane to bardzo  popularny sposób na utrzymanie świeżości mięsa przez długi czas. Takie produkty możemy robić sami, (w internecie jest mnóstwo przepisów) lub kupić gotowe towary w sklepach. Rynek konserw w Polsce jest dosyć obszerny, możemy nabyć przetwory mięsne i rybne w wielu wariantach różnych firm. Mają one różny skład, mniejszą lub większą zawartość mięsa, znajdziemy także całkowicie naturalne produkty, a także te typowo polskie. W tym poście skupimy się na najtańszych wariantach konserw, dodatkowo wojskowych i znajdziemy aktualne promocje w sklepach. Robisz zapasy? Może po prostu lubisz smak tych mięsnych dań? Zobacz jak wygląda ich sytuacja cenowa w Polsce i gdzie kupić tanie konserwy.

Najtańsze konserwy Top 5 produktów

konserwy mięsneTemat wpisu postawiony jest jasno, wybieramy tylko najtańsze przetwory mięsne. Nie skupiamy się na ich jakości i składzie, pod uwagę jest brana tylko cena tak żeby wyłonić Top 5 najtańszych. Poszukiwania napędzane są przez najpopularniejszą porównywarkę cen w Polsce, co pozwala zrobić bardzo wiarygodne zestawienie. Podane ceny obowiązują w chwili publikowania wpisu, mogą ulec zmianie do czasu aktualizacji. W nawiasie link do aktualnych cen. Poniżej najtańsze produkty:

  1. Animex Food Konserwa gatunkowa mielona 200g, 4,59zł (klik) (najtańsza konserwa, cena regularna)
  2. Szubryt Konserwa śniadaniowa 200g, 5,36zł (klik)
  3. Morliny Mięsko ze smalczykiem 400g,  6,39zł (klik) (najbardziej opłacalna konserwa wg ceny)
  4. Sokołów Gulasz angielski 290g, 6,49zł (klik)
  5. Krakus Konserwa turystyczna luksusowa 300g, 6,99 (klik)
 
Tak wygląda Top 5 najtańszych produktów, przedstawione są najniższe regularne ceny. Jeżeli chodzi o opłacalność zakupu to wygrywa pozycja nr. 3. Przejdźmy do kolejnego zagadnienia.
 

Konserwy wojskowe i długoterminowe – ceny

Tutaj mamy dosyć ciekawy temat. Czym są konserwy wojskowe i długoterminowe? Te pierwsze zapewnę używane są przez wojsko a te drugie mają długą date ważności. Faktycznie wojsko może mieć swoje ulubione rodzaje konserw i dostawców ale to nie znaczy, że każda dostępna konserwa wojskowa jest faktycznie wojskowa. Długoterminowa? Konserwa sama w sobie jest długoterminowa, chodzi o sposób konserwowania mięsa. Z reguły wojskowe to te bogate w wartości odżywcze, często to różnego rodzaju sterylizowane potrawy mięsne

Na rynku mamy sporo konserw wojskowych, ceny zaczynają się od 9,99zł za najtańsze produkty aż do ponad 35zł. Za maksymalną kwotę dostaniemy naprawdę kawał solidnego żarcia. Poniżej link do posortowanych produktów od najtańszego i od najdroższego.

Ceny konserw wojskowych od najniższej

Ceny konserw wojskowych od najwyższej

Aktualne promocje w sklepach

Szukając najtanszego produktu musimy wziąc pod uwagę aktualne promocje, nie były one brane pod uwagę w Top 5 najtańszych konserw ponieważ zmieniają sie dosyć dynamicznie. Najlepiej sprawdzić przed zakupami co możemy wyrwać w fajnej przecenie. Pod obrazkiem poniżej znajdziesz przycisk dzięki któremu sprawdzisz trwające promocje na konserwy mięsne i wojskowe jednocześnie.

promocje

Obniżona cena często powoduję, że dany produkt jest najbardziej opłacalnym wyborem a aktualnym momencie. Mając na uwadze większe zakupy warto poczekać na odpowienia promocje. Dodatkowo możemy ustawić filtry wyszukiwań na konkretne miasto, cenę, firmę lub gramature. Liczę, że każdy bez problemu pozna aktualne ceny konserw w Polsce.

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *