web analytics
blog cenomaniacy

Mata masująca do samochodu – masażer do auta

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

Mata masująca do samochodu to urządzenie, które zapewnia kojące i relaksujące doznania podczas przebywania w samochodzie. W dzisiejszych zabieganych czasach sporo czasu spędzamy w środkach transportu. Długie przebywanie w pozycji siedzącej może odbić się na komforcie podróży, a także na co dzień. W tym celu wymyślono maty masujące do samochodu. Masażer do auta to mata którą rozkładamy na siedzeniu fotela samochodu, krzesełku, fotelu itp. maty mogą być elektryczne lub pasywnie zapewniać Nam masaż.

mata masująca do samochodu

Masaż to terapia, która istnieje od wieków. Jest używany w różnych kulturach i cywilizacjach, aby pomóc ludziom się zrelaksować, uwolnić od napięcia i poczuć się swobodniej. Słowo „masaż” pochodzi od łacińskiego słowa massa, które oznacza „dotykać”. Masaże można stosować na dowolnej części ciała, ale zwykle stosuje się je do grup mięśni lub stawów. Masażer do samochodu w postaci maty masującej zapewnia przenośny i niedrogi sposób, aby ludzie mogli cieszyć się tą terapią. Jest łatwy w konfiguracji i obsłudze. Istnieje wiele rodzajów mat masujących, w tym poście zajmiemy się matami masującymi do samochodu.

Mata masująca do samochodu – czy warto?

Pierwszą rzeczą przed zakupem masażera do samochodu jest pytanie, czy warto? Musimy na to pytanie odpowiedzieć sobie sami. Sama zasada działania maty masującej ma prawo wpływać pozytywnie na stan zdrowia, ciała. Ceny urządzeń nie są wysokie, to przemawia na korzyść zakupu i przekonaniu się samemu. Mata masująca do samochodu to zdecydowanie ciekawy gadżet kierowcy samochodu lub kogoś kto dużo czasu w pozycji siedzącej. W internecie krążą bardzo pozytywne opinie o tych produktach, ludzie zazwyczaj nie żałują wydanych pieniędzy. Druga kwestia jest wybór odpowiedniej dla siebie maty, tak żeby kupić produkt jak najlepszej jakości.

Samochodowa mata masująca – cena, promocje

Ceny mat masujących do samochodu w Polsce zaczynają się od około 100zł za najtańsze modele i ponad 1000zł za profesjonalne maty masujące czołowych producentów. Warto napomnieć, że mówimy tutaj o elektrycznych matach masujących. Najtańsze urządzenia mogą być wątpliwej jakości więc weryfikujmy to z opinią innych użytkowników. Można zauważyć, że użytkownicy wydają często 100-300zł na taki zakup i większość jest zadowolona z zakupu.

Ceny mat do samochodu od najniższej

Ceny mat do samochodu od najwyższej

Czasami zdarza się trafić dobrą promocje w oficjalnych sklepach, miejmy to na uwadze. Maty typowo samochodowe to temat dosyć niszowy więc nie spodziewajmy się zatrzęsienia promocjami i spektakularnych obniżek ceny.

Rodzaje mat masujących do samochodu

Maty masujące do samochodu możemy podzielić na elektryczne i zwykle, czyli takie które nie potrzebują prądu do działania. Podstawową funkcją mat jest masaż, jednak można znaleźć całą gamę dodatkowych funkcji. Istnieją maty grzejące, chłodzące, wentylujące, zapewniające masaż magnetyczny. Rożna ilość silniczków w macie będzie miała wpływ na jakość masażu. Obsługa maty może się odbywać za pomocą wbudowanych w nią przycisków lub zewnętrznego pilota. W przypadku samochodowych masażerów ważną kwestią jest zasilanie maty przez zapalniczkę samochodową. Przed zakupami warto zainteresować się trochę tematem i wybrać dla siebie najodpowiedniejszą matę masującą.

Mata masująca do samochodu – Ranking Top 5

Ranking popularności mat masujących. Jeżeli planujemy przemyślane zakupy należy sprawdzić opinię użytkowników przed zakupem. Poniżej lista 5 najpopularniejszych modeli, od najniższej ceny.
 
#5. Mata masująca z funkcją grzania i pilotem – Bass Polska

mata masująca bass polska

Najtańszy i najbardziej podstawowy model w rankingu. Cena 100-130zł. Produkt dobry jako prezent, ciekawostka, coś na początek. Mata spełnia swoje podstawowe funkcje adekwatnie do ceny, po prostu działa. 5 silniczków
 
#4. Medisana MC 810

mata masująca do samochodu

Markowa mata Medisana. Cena od 240zł w gorę. Mata masująca renomowanej firmy Medisana. Wysoka jakość, trwałość i masaż. Firma jest na rynku od 1981. 6 silniczków masujących.
 
#3 Medivon mata masująca do samochodu CF-2102PK

mata masują medivon

Kolejny renomowany producent w branży mat masujących. Ceny kiedyś zaczynały się od 90zł, teraz od 250zł w górę towar cięzko dostępny, bardzo dobre opinie. Istnieją inne dobre modele np. Medivon CF2602W
 
#2 Mata masująca Medivon Cosy Shiatsu

mata samochodowa cosy shiatsu

Sprawdzona mata popularnej firmy. Ceny od 450zł w górę. Masaż typu Shiatsu, wyśmienite opinie. Towar sprawdzony przez tysiące użytkowników. Zasłużone drugie miejsce.
 
#1 Mata masująca Casada Quattromed III

quattromed III

Prawdopodobnie ferrari wśród mat masujących do samochodu, na pewno cenowo, jakościowo opinie są mieszane. Ceny zaczynają się od 900zł. Masaż shiatsu, kamienie nefrytowe.
 
Pozostałe popularne firmy: beurer, wellneo.
 

 Maty masujące samochodowe – dodatkowe informacje

 
Kilka dodatkowych informacji kiedy przymierzamy się do zakupu samochodowej maty masującej. Nie każda mata masująca nadaję się do samochodu, chodzi o zasilanie. Przedstawione maty w rankingu zawierają adapter do gniazda zapalniczki samochodowej, więc możemy korzystać w trakcie jazdy, inne maty mogą być zasilane tylko z gniazdka więc trzeba na to zwrócić uwagę.
 
Istnieje kilka rodzajów masażu: shiatsu, wibracyjny, rolkowy, pulsacyjny. Dodatkowo niektóre maty mają ogrzewanie lub wentylacje. Ogrzewanie jest dosyć powszechnym rozwiązaniem. To dodatkowy temat jeżeli chcemy całkowicie spersonalizować nasz wybór, warto zastanowić się i zrobić dobry deal jeżeli jesteśmy zdecydowani na matę masującą do samochodu.
 
To może Cię zainteresować:
Mata do akupresury – cena, promocje – https://cenomaniacy.pl/mata-do-akupresury/
Maty do akupresury ranking Top 5 – https://cenomaniacy.pl/blog/maty-do-akupresury-ranking/
 
Dodatkowe tagi:
mata masująca do samochodu, samochodowa mata masująca, masażer do samochodu, mata masująca do samochodu ranking, samochodowa mata masująca jaką wybrać.
 

5 odpowiedzi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *