web analytics
blog cenomaniacy

Najtańsze białko na rynku – tanie dobre białko

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

W tym poście dowiemy się jakie jest najtańsze białko serwatkowe na rynku. Jak sami możemy się przekonać to odżywki białkowe dla sportowców, profesjonalistów i amatorów sportów zanotowały spory wzrost ceny. Na to nie mamy wpływu, jednak możemy zająć się znalezieniem najtańszych odżywek białkowych dostępnych w polskim internecie. Okazuje się, że nie wszyscy wiedzą jak lub nie koniecznie im się chce żeby szukać najtańszych produktów na rynku. No to zrobimy to za Was, tutaj macie kompletną ściągę na temat najtańszych odżywek białkowych, aktualne filtry wyszukiwań, aktualne promocje na odżywki oraz małe TOP 5 najpopularniejszych odżywek cena/jakość. Warto zaznaczyć, że mowimy o białku serwatkowym i tylko takim, nie są brane pod uwagę inne rodzaje białka.

Najtańsze białko serwatkowe – Top 5 produktów

najtańsze białko
Bez owijania w bawełne, poniżej znajdziecie Top 5 produktów w kategorii : najtańsze odżywki białkowe ( białko serwatkowe ). Ceny podane obok to cena białka w momencie tworzenia tego wpisu. W nawiasie odnośnik do cen konkretnej odżywki.

  1. Activlab Mega Protein 700g (70% białka), 36,70zł (klik)
  2. Activlab Musle Up Protein 700g (70% białka), 39,99zł (klik)
  3. Activlab WPC 80 Standard (80% białka), 45,00zł (klik)
  4. Olimp ProVit WPC 80 (80% białka), 46,90zł (klik)
  5. KFD PURE WPC 82 (82% procent białka), 49,99zł (klik)
 
Tak na chwilę obecną przedstawiają się ceny odżywek białkowych w Polsce. Jak widać Activlab zdominował topkę ceną, jednak jeżeli dokładnie się przyjrzeć to faktycznie dostaniemy białko taniej ale tylko WPC70, za białko WPC80 trzeba wydać minimum 45zł. Najdrożej wychodzi białko KFD PURE WPC 82 ale za to ma najwyższą zawartość białka czyli 82%. Jaki z tego wniosek? Taki, że jakbyśmy nie kalkulowali i kombinowali to musimy wydać minimum 45zł za 700g 80% białka serwatkowego. Faktycznie kupimy taniej ale wtedy białka też jest mniej bo tylko 70%. W tym poście oczywiście omawiamy najtańszy wariant białka więc pojawiły się tylko gramatury 700g. Pozostaje jeszcze jedna kwestia do omówienia w sprawie najtańszego białka.
 

Tanie białko serwatkowe w promocji

Oczywiście nie można pominąć promocji na odżywki białkowe jeżeli mówimy o najtańszym białku. Dobrze wiemy, że takie istnieją ale wiecie może jak je znaleźć? Tak żeby namierzyć wszystkie aktualnie przecenione odżywki z  białkiem serwatkowym? Cenomaniacy są tutaj żeby Ci w tym pomóc. Poniżej, pod obrazkiem znajdziesz przycisk dzieki któremu zobaczysz wszystkie aktualnie w promocji odżywki z białkiem serwatkowym. Wyniki sa napędzane przez najpopularniejszą w Polsce porównywarkę cen. Gorąco zachęcam do używania filtrów żeby dokładnie sprecyzować na czym na zależy np. konkretna cena, miasto, gramatura itp.

tanie białko promocje

Tutaj sprawa wygląda juz o wiele lepiej. Codziennie są jakieś nowe promocje i wyprzedaże na odżywki białkowe. Ceny i obniżki prezentują się różnie ale łatwo kupić dobre białko w chwili pisania tego postu np. Olimp Provit WPC 80 700g za 37.99zł (super cena) albo Real Pharm Real Whey 100 2250g za 159zł, pamiętajcie co chwila coś nowego ląduje na promocji, coś z niej znika. Trzeba po prostu polować na okazje jeżeli planujemy wydać jakąś większą kwotę na białko serwatkowe.

Ceny odżywek białkowych w Polsce – prognoza

Nie trzeba być wybitnym matematykiem żeby zrobić małą prognozę cen odżywek białkowych. Osobiście sądze, że w najbliższych latach cena białka nie spadnie, a wręcz przeciwnie (na chwilę obecną) może jeszcze trochę wzrosnąć. Możemy szukac alternatyw np. w postaci białka z pestek dynii lub inne opcje. Chcąc kupować regularnie tanie białko serwatkowe najlepiej będzie polować na promocje i przeceny, szukać po portalach ogłoszenionych, forach dyskusyjnych, social media.

2 odpowiedzi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *