web analytics
wyszukiwarka promocji logo

Witam Cie serdecznie! Tutaj dowiesz się kilka słów o ekipie strony Cenomaniacy.pl. Na początku pragnę podziękować, że odwiedziłeś lub odwiedziłaś moją stronę, liczę że znajdziecie tu to, czego szukacie.

Ja mam na imię Dominik, mam 31 lat. Jestem właścicielem strony Cenomaniacy i jednocześnie (na chwilę obecną) jedyną osobą która pracuje nad serwisem. Projekt wyszukiwarki promocji powstał z mojego własnego pomysłu w oparciu o program partnerski z porównywarką cen Ceneo (dołącz do programu). Zajmuję się zawartością, grafiką, optymalizacją i wszystkim co jest związane z prowadzeniem takiego serwisu od A do Z.

Aktualnie strona to amatorski projekt prowadzony w wolnych chwilach. Na codzień pracuję na etacie jako magazynier, jednak strona którą przeglądasz jest moim oczkiem w głowie. Poświęciłem na nią masę czasu, nerwów i sporo musiałem się nauczyć, a także wydać trochę pieniędzy (hosting, wtyczki itp.). Mogę powiedzieć, że jest maksymalnie dopieszczona na miarę moich możliwości.

Swoją przygodę ze stronami internetowymi zacząłem w wieku 18 lat, po takim czasie postanowiłem zebrać nabyte umiejętności w jednym konkretnym projekcie, tak o to powstała Wyszukiwarka promocji – Cenomaniacy.pl, miejsce w którym zajmujemy się głównie promocjami i przecenami w sklepach ale nie tylko. Znajdziesz tu także rankingi produktów, poradniki zakupowe oraz różne ciekawostki i tricki które sprawią, że Twoje zakupy będą tańsze, a jednocześnie bardziej satysfakcjonujące.

Gorąco zapraszam do kontaktu ze mną przez stronę kontaktową, z chęcią odpowiem na Wasze pytania lub podejmę współpracę z administratorami stron lub blogerami/blogerkami.

Pozdrawiam serdecznie i życzę udanych zakupów!