web analytics
wyszukiwarka promocji logo

Gdzie kupić Ps5 najtaniej

Szykujesz się do zakupu konsoli nowej generacji? Jeżeli Twój wybór padł na Playstation 5, warto przed zakupem zastanowić się gdzie kupić Ps5 najtaniej. Którą ofertę wybrać, żeby była najkorzystniejsza. Jak wiadomo jest tego wszystkiego sporo, można przebierać w sklepach internetowych, allegro, największych sieciówkach. Poniżej znajdziesz wybrane najkorzystniej wypadające oferty znalezione w sieci. Zdecydowanie warto je wziąć pod uwagę przed zakupami.

ps5 najtaniej

Konsola Playstation 5 z napędem i dyskiem 825GB + pad DualSense

ps5 najtaniej digital edition

Konsola Playstation 5 Digital Edition z dyskiem 825GB + pad DualSense

Szczególną uwagę warto zwrócić na aukcje na allegro, często zdarzają naprawdę atrakcyjne oferty. Wymaga to jednak poświecenia chwili na analizę sporej ilości aukcji. Jak ktoś ma trochę czasu to może tak zaoszczędzić stówkę czy dwie. Oczywiście nie ma sensu ryzykować zakupu od niesprawdzonych sprzedających czy z podejrzanych stron.

Druga wyśmienita opcja to zakup przez internet lub stacjonarnie w jednym z elektromarketów. Często mają problem z dostępnością konsoli Playstation 5 w momencie pisania artykułu, jednak oferują korzystne oferty, raty, no i w razie awarii od razu wiemy gdzie się udać. Mowimy tu oczywiście o największych polskich elektromarketach i ich stronach, a dodatkowo sklepach internetowych, których nazw zapewne nie trzeba wymieniać.

Na co zwrócić uwagę przed zakupem PS5?

Konsola Playstation 5 wyszła w dwóch wersjach z napędem i bez niego, co najważniejsze resztą specyfikacji konsole się nie różnią. Podstawowym pytaniem na które powinniśmy odpowiedzieć na pytanie która wersje PS5 wybrać. Jeżeli jesteśmy zdecydowani, że będziemy używać tylko cyfrowych wersji gier to bez wahania bierzemy Digital Edition czyli wersję bez napędu. Cena konsoli też jest niższa. Dla weteranów, którzy uwielbiają gry na półce oczywiście jest polecany droższy wariant konsoli.

Ważne też jakie dodatki chcemy mieć przy zakupie, często bardziej opłacać się będzie dołożyć trochę do zakupu i mieć dwa kontrolery oraz dodatkowe gry. Przedstawione w artykule oferty są zdecydowane warte przemyślenia zakupu. Na chwilę obecna to najkorzystniejsze oferty zakupu Playstation 5 w sieci. Linki prowadzą do aukcji allegro i sklepów internetowych polskich marketów z elektronika.

Czasami lepiej poczekać na nadchodzące okazje i wstrzymać się z zakupem. Duże sieciówki albo sklepy często robią różne promocje z okazji nadchodzących świąt lub innych okoliczności. Trafiają się też nocne wyprzedaże na których upolujemy konsole PlayStation 5 w atrakcyjnej cenie.

Kiedy najlepiej kupic PS5?

kiedy kupić ps5 najtaniej

Wbrew pozorom nie każdy miesiąc jest dobry do zakupu elektroniki w tym konsol. Promocja promocji nie równa i zdarza się, że na promocji zapłacimy więcej niż wynosi cena regularna.

Pamiętacie szaleństwa Black Friday? Sklepy już jakiś czas przed tym okresem zaczynają manipulować ceną, żeby ugrać jak najwięcej gdy nadejdzie ten dzień. Warto to mieć na uwadze i sprawdzić jak wyglądała cena wcześniej (są strony do tego przeznaczone) żeby nie dać się zrobić w balona, a dobrze wiadomo że nie każdy śledzi historie ceny produktu przed jego zakupem.

Na chwilę obecną PlayStation 5 jest nowym towarem z dosyć ograniczona dostępnością w pewnych miejscach (np. stacjonarnie w dużych sieciówkach) więc nie liczmy na ogromne oszczędności przy zakupie. Odpowiadając na pytanie kiedy kupimy Ps5 najtaniej wyróżnimy kilka terminów:

Marzec i Maj – Święta Wielkanocne i Komunie. Duże sklepy z elektroniką często szykują na ten okres ciekawe promocje.

Listopad i Grudzień – Okres świątecznych szaleństw zakupowych. Black Friday i Cyber Monday. Tutaj warto przeanalizować ceny, żeby zobaczyć czy faktycznie warto skorzystać z promocji. Okres wyprzedaży trwa do pierwszych dni stycznia, jednak najgorętsze są ostatnie dwa tygodnie grudnia.

Powiązane wpisy:

Gdzie kupić Xboxa najtaniej – https://cenomaniacy.pl/xbox-series-x-najtaniej/

tagi: ps5 najtaniej, ps5 cena, playstation 5 najtaniej, ps5 digital edition, gdzie najtaniej kupic Ps5, ps5 dostępność