web analytics
wyszukiwarka promocji logo

Gdzie kupić xbox series x najtaniej

Premiera nowej generacji konsol za Nami, a z ich dostępnością dosyć krucho. Napewno o wiele lepiej pod tym względem wygląda sytuacja z Xbox series X i Xbox series S niż z Playstation 5. Przymierzasz się do zakupu nowego Xboxa? Bez wątpienia warto rzucić okiem na oferty przedstawione poniżej. Znajdziesz tu najkorzystniejsze oferty kupna konsoli z największych polskich sklepów z elektroniką i zaufanych sprzedawców allegro. Zobacz gdzie kupić xbox series x najtaniej. Na przemyślanych zakupach można trochę zaoszczędzić. Oficjalna cena to: Series X 2249zł i Series S 1349zł.

Xbox Series X, Dysk 1TB, Napęd Blu-Ray + pad

Xbox Series X + dodatki. Różne warianty

Xbox Series S, Dysk 512GB, + pad

W sklepach stacjonarnych dużych sieciówek konsole na chwilę obecną znikają tak szybko jak się pojawiają, więc trzeba się uzbroić w cierpliwość lub zastanowić się nad zakupem na allegro. Jak się okazuję jest bardzo wiele atrakcyjnych ofert od zaufanych sprzedawców i jeżeli chcemy konsole na już to warto przemyśleć taki zakup.

Odpowiadając na pytanie gdzie najtaniej kupić xboxa series x lub series s musimy udać się w kilka miejsc. Ludzie w pierwszej kolejności wykupują towar w miejscach najpopularniejszych. Jeżeli nie dostaniemy konsoli bezpośrednio w sklepie to następnie udajmy się na ich witryny internetowe. Jeżeli i tam brak zaopatrzenia to udajmy się dalej, na strony zajmujące się typowo e-commerce dla największych marketów z elektronika takich jak OleOle czy Electro. Często dobrze zaopatrzone okazują się sklepy komputerowe. Ogólnie rzecz biorąc tam gdzie największy popyt tam można liczyć na korzystne ceny dlatego dostępność może być ograniczona. Ostatnia deska ratunku to oczywiście aukcje allegro, dobrze zaopatrzone magazyny mniejszych firm i sprzedawców póki co bardzo sprostały zapotrzebowaniu i jest w czym przebierać, żeby trafić korzystną ofertę,

Na co zwrócić uwagę przed zakupem Xboxa series X i S

Najnowszy Xbox przychodzi do Nas z dwoma modelami: series X i series S. Przemyślmy dokładnie zakup, może okazać się że nie potrzebujemy najmocniejszej wersji.

Xbox series X – mocniejsza wersja konsoli Microsoftu. Posiada napęd optyczny Blu-Ray oraz najmocniejszą specyfikacje.

Xbox series S – okrojona wersja xklocka. Ta konsola nie posiada napędu oraz ma słabszą specyfikacje.

Nie będziemy dywagować nad różnicami w specyfikacji itp. od tego są inne strony. Każdy fan xboxa kupi z pewnością series X, tym bardziej że konkurencja jest droższa. Natomiast series S jest wart co najmniej zastanowienia się nad nim. Microsoft posiada ogromny dopalacz dla tańszej konsoli, a mianowicie xbox game pass, gdzie Microsoft już teraz posiada ogromna bibliotekę gier. Co jeszcze ciekawsze MS ciągle wykupuje nowe studia, które będą dla nich nowe gry i udostępniać juz aktualne. Ostatnio np. wykupili Bethesde, za 7.5 mld dolarów. Bardzo możliwe, że ludzie docenia tańszą wersje konsoli w przyszłości, kiedy game pass będzie miał bardziej rozbudowaną baze gier, wszystko na to wskazuje. Musimy wszyscy się z tym pogodzić, że nosniki fizyczne w konsolowym gamingu powoli odchodzą do lamusa.

Powiązane wpisy:

 

Tagi: xbox series x najtaniej, xbox series s najtaniej, xbox najtaniej, gdzie kupić nowego xboxa najtaniej, xbox cena, xbox dostępność