web analytics
blog cenomaniacy

Elektroniczny translator mowy – Ranking Top 10

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

Elektroniczny translator mowy – to pojęcie, które jeszcze niedawno wydawało się być zarezerwowane dla światów science-fiction. Jednak dzięki szybkiemu rozwojowi technologii, stał się on rzeczywistością w naszym codziennym życiu.

elektroniczny translator mowy

Dzięki tym zaawansowanym urządzeniom i aplikacjom, możemy teraz łatwiej niż kiedykolwiek porozumiewać się z ludźmi mówiącymi w różnych językach. W tym poście przyjrzymy się dziesięciu najciekawszym elektronicznym translatorom mowy dostępnym na rynku. Odkryjmy, jakie innowacyjne rozwiązania pomagają nam pokonywać bariery językowe i uczynić naszą komunikację bardziej dostępną i efektywną. Cenomaniacy przygotowali listę 10 najlepszych elektronicznych translatorów mowy w czasie rzeczywistym. Zapraszam!

Top 10 elektronicznych translatorów głosu

1. Vasco Translator V4 – najbardziej zaawansowany tłumacz mowy na rynku, z funkcjami takimi jak tłumaczenie mowy, zdjęć i czatów grupowych. Ma duży i ergonomiczny ekran, odporność na wstrząsy, zachlapania i pył, oraz darmowy i nielimitowany Internet do tłumaczeń w niemal 200 krajach. Cena: 1 499 zł.

2. Vasco Translator M3 – elektroniczny translator mowy z wieloma użytecznymi i przełomowymi funkcjami, takimi jak tłumaczenie tekstu na zdjęciach, rozmów telefonicznych oraz konwersacji. Posiada też aplikację do nauki języków obcych. Podobnie jak V4, ma nielimitowany i dożywotni internet w niemal 200 krajach. Cena: 1 199 zł.

3. Jarvisen – ekspert jeśli chodzi o specjalistyczne słownictwo. Jest naprawdę szybki, a przy zakupie dostaje się pakiet danych na 2 lata, który po tym okresie należy odnowić. Obsługuje ponad 60 języków i ma funkcję tłumaczenia pojedynczych słów i krótkich zdań. Cena: 1 399 zł.

4. Pocketalk S – poręczne urządzenie do tłumaczeń, wystarczające dla większości podróżników. Obsługuje aż 70 języków, a karta SIM dostarczana wraz z translatorem pozwala na 2 lata tłumaczeń w większości krajów. Jedno z niewielu urządzeń z funkcją foto translatora. Cena: 999 zł.

5. Pocketalk W – nieco większy niż jego brat od tego samego producenta z 4. miejsca rankingu i bez foto translatora. Poza tym bardzo podobny jeśli chodzi o obsługę i możliwości. Generalnie całkiem sprawny gadżet, tłumaczy pomiędzy 70 językami i ma internet do tłumaczeń na 2 lata. Cena: 899 zł.

6. Travis Touch Go – największa niewiadoma na tej liście – producent nie podaje zbyt wielu informacji na swojej stronie. Wiemy, że przy zakupie dostaje się tylko 1 miesiąc dostępu do internetu i ma działać w niespełna połowie państw świata. Jakość i szybkość tłumaczeń są dobre, a poręczny rozmiar i przyjemny design to kolejne atuty tego urządzenia. Cena: 799 zł.

7. Dosmono Travel – ostatnie urządzenie w tym rankingu z foto translatorem. Niestety producent nie zapewnia dostępu do internetu wraz z zakupem, więc użytkownik musi od początku dokupić go oddzielnie i związać się minimum na rok. Obsługuje 72 języki i ma funkcję tłumaczenia rozmów telefonicznych. Cena: 699 zł.

8. Langogo Genesis – kompaktowy i lekki tłumacz mowy z 3,1-calowym ekranem dotykowym. Ma wbudowany głośnik i mikrofon, a także funkcję nagrywania dźwięku. Obsługuje 105 języków i ma darmowy internet do tłumaczeń na rok. Cena: 599 zł.

9. Birgus Smart Voice Translator – prosty i tani tłumacz mowy z 2,4-calowym ekranem dotykowym. Obsługuje 70 języków i ma funkcję tłumaczenia tekstu na zdjęciach. Nie ma jednak dostępu do internetu i wymaga połączenia z telefonem przez Bluetooth. Cena: 299 zł.

10. T8 Smart Voice Translator – najtańszy tłumacz mowy na tej liście, ale też najmniej funkcjonalny. Obsługuje tylko 40 języków i nie ma ekranu. Nie ma też dostępu do internetu i wymaga połączenia z telefonem przez Bluetooth. Cena: 199 zł.

Elektroniczny translator jaki wybrać?

Przed wybraniem elektronicznego tłumacza mowy czyli cyfrowego translatora w czasie rzeczywistym warto zadać sobie kilka pytań – Ile mogę wydać na translator? Jakie języki ma obsługiwać i czy potrzebujemy dodatkowych bajerów w stylu: dotykowy ekran, tłumacz ze zdjęcia. Kiedy sprecyzujemy Nasze wymagania będziemy mogli wybrać idealnego elektronicznego tłumacza dopasowanego do siebie.

Na liście znajdziesz Top 10 cenionych i sprawdzonych cyfrowych tłumaczy. Warto wybrać np. 3 które najbardziej Nam odpowiadają i zająć się dalszą analizą czyli sprawdzenie opinii, plusy i minusy urządzenia, aktualne ceny, miejsce gdzie kupimy, promocje i rabaty. Na stronie głównej Cenomaniacy sprawdzisz aktualne promocje na tłumacze cyfrowe. Ten post niech służy za mały drogowskaz jeżeli kompletnie nie wiemy co wybrać. Dzięki za obecność!

tagi: elektroniczny translator mowy, jaki tłumacz cyfrowy, translator mowy ranking, cyfrowy translator mowy w czasie rzeczywistym, tłumacz mowy, jaki translator mowy wybrać, najlepszy tłumacz elektroniczny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *